Guzzanti GZ 30B

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3905331/guzzanti-gz-30b.jpg

    0
  • https://static.onlineshop.cz/data/eshop_online/product/d/85/423976/autochladnicka-guzzanti-gz-30b.jpg

  • https://i.cdn.nrholding.net/37133074/1000/1000

  • https://cdn.myshoptet.com/usr/www.naseobchody.cz/user/shop/orig/105869_autochladnicka-guzzanti-gz-30b.jpg?5e3cd5f7

Příkon (W): 68 Objem (l): 30 Napájení: 12 V; síťové 230 V Ohřev: ANO Teplota chlazení vůči okolí (°C): 20 Displej: NE Regulace teploty: NE Termoelektrický chladící box s funkcí ohřevu Guzzanti GZ 30B   Chladí až 20°C pod okolní teplotu a udržuje potraviny

Recenze Guzzanti GZ 30B

Jan Watzl Je to moje třetí cestovní lednička a zatím nejlepší. V této cenové relaci super poměr cena výkon. Vždy jsem si vybíral tak aby vnitřní velikost umožňovala dvoulitrovou lahev na stojato - nevím jak to výrobci uváděli, ale tato je první kde se mi to opravu podařilo, vejde se tam lahev na stojáka - díky speciálnímu prolisu / prohlubni ve víku. Navíc skutečně chladí zhruba tak jak je v popisu napsáno - testováno teploměrem nikoliv subjektivním dojmem. Nedává sice o 20 stupňů méně než okolí, ale ze všech co jsem zkusil chladí nejvíc - kvalitně ochladí i bez předchlazených potravin či namražovacích náplní - ale s nimi se ochladí výrazně dřív... :-) Jeden příjemný malý trik, po otevření, lze držadlo použít jako podporu víka, aby mohl v lednici hledat oběma rukama. - Ovládání je zezadu - vždy když chcete přepnout režim, musíte ledničku nějak otočit, nebo naklonit. Škoda. - Na rozdíl od chlazení, které funguje neočekávaně dobře, tak tedy funkce hřání na 68 stupňů ani náhodou - dostal jsem z ní 40 a to sotva... - Přívodní el. kabel je umístěn tak, že nejde sklopit držadlo ledničky dozadu, ale zůstává trčet nahoru (pouze v poloze držadla kolmo nahoru a dále dozadu víko těsní)- možná to byl úmysl výrobce, aby držadlo zůstávalo nahoře, a vy jste si nemohli na ledničku něco položit a zakrýt tak průduchy ventilátorů..., ale spíš je to nešťastně zvolené umístění konektoru.

Jiří Chladí, je prostorná - 30L. Možnost zapnutí na 220 V. Mohla by mít úložný prostor na elektrické šňůry. 12 voltovou mám stabilně v autě, ale tu na 220 V nemohu momentálně najít. Madlo určené k odnosu by mohlo být pevnější. Pokud je chladnička plná, dost se prohýbá.

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen Guzzanti GZ 30B

Filtrovat:

Pobočky: Nádražní, Semily

Na trhu od roku: 1995

Platební karty: Visa, Visa electron, Maestro, Eurocard, Mastercard, GPwebpay

Úvěry: Cetelem, Home Credit

Další: bankovní převod, Ebanka, splátky, hotovost

Telefon pro objednávky: 722711711

Email pro objednávky: info@onlineshop.cz

Certifikáty: Spolehlivý obchod

Do obchodu

Pobočky: Dělnická, Praha 7 • Bašty, Brno • Do Čertous, Praha-Horní Počernice

Na trhu od roku: 2000

Platební karty: MasterCard, VISA

Další: bankovní převod, Ebanka, splátky, hotovost

Telefon pro objednávky: 810 625 529

Certifikáty: APEK

Do obchodu

Pobočky: Slezské náměstí, Bílovec • Lidická, Vítkov

Platební karty: VISA, VISA Electron, MasterCard

Další: bankovní převod, Ebanka, hotovost

Do obchodu

Hodnocení produktu 90 %

(2 recenze)
  • Je to moje třetí cestovní lednička a zatím nejlepší. V této cenové relaci super poměr cena výkon. Vždy jsem si vybíral tak aby vnitřní velikost umožňovala dvoulitrovou lahev na stojato - nevím jak to výrobci uváděli, ale tato je první kde se mi to opravu podařilo, vejde se tam lahev na stojáka - díky speciálnímu prolisu / prohlubni ve víku.

  • Navíc skutečně chladí zhruba tak jak je v popisu napsáno - testováno teploměrem nikoliv subjektivním dojmem. Nedává sice o 20 stupňů méně než okolí, ale ze všech co jsem zkusil chladí nejvíc - kvalitně ochladí i bez předchlazených potravin či namražovacích náplní - ale s nimi se ochladí výrazně dřív... :-)

  • Jeden příjemný malý trik, po otevření, lze držadlo použít jako podporu víka, aby mohl v lednici hledat oběma rukama.