Guzzanti GZ 30B

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3905331/guzzanti-gz-30b.jpg

    0

Dopřejte si teplé jídlo a chladivý drink uprostřed pustiny. Přenosná lednice Guzzanti GZ 30B nabízí užitný objem 30 litrů. Ať už je vaším výletním prostředkem automobil, karavan či loď, pro napájení lednice stačí zásuvka cigaretového zapalovače. Nechybí ovšem ani adaptér pro připojení do klasické zásuvky. Je libo studené osvěžení? Lednice chladí až 20 °C pod okolní teplotu. Chcete naopak přihřát svačinku? Není problém ohřátí až na +65 °C. Dlouhou životnost zajistí tichý bezkontaktní motorek.

Recenze Guzzanti GZ 30B

Jan Watzl Je to moje třetí cestovní lednička a zatím nejlepší. V této cenové relaci super poměr cena výkon. Vždy jsem si vybíral tak aby vnitřní velikost umožňovala dvoulitrovou lahev na stojato - nevím jak to výrobci uváděli, ale tato je první kde se mi to opravu podařilo, vejde se tam lahev na stojáka - díky speciálnímu prolisu / prohlubni ve víku. Navíc skutečně chladí zhruba tak jak je v popisu napsáno - testováno teploměrem nikoliv subjektivním dojmem. Nedává sice o 20 stupňů méně než okolí, ale ze všech co jsem zkusil chladí nejvíc - kvalitně ochladí i bez předchlazených potravin či namražovacích náplní - ale s nimi se ochladí výrazně dřív... :-) Jeden příjemný malý trik, po otevření, lze držadlo použít jako podporu víka, aby mohl v lednici hledat oběma rukama. - Ovládání je zezadu - vždy když chcete přepnout režim, musíte ledničku nějak otočit, nebo naklonit. Škoda. - Na rozdíl od chlazení, které funguje neočekávaně dobře, tak tedy funkce hřání na 68 stupňů ani náhodou - dostal jsem z ní 40 a to sotva... - Přívodní el. kabel je umístěn tak, že nejde sklopit držadlo ledničky dozadu, ale zůstává trčet nahoru (pouze v poloze držadla kolmo nahoru a dále dozadu víko těsní)- možná to byl úmysl výrobce, aby držadlo zůstávalo nahoře, a vy jste si nemohli na ledničku něco položit a zakrýt tak průduchy ventilátorů..., ale spíš je to nešťastně zvolené umístění konektoru.

Jiří Chladí, je prostorná - 30L. Možnost zapnutí na 220 V. Mohla by mít úložný prostor na elektrické šňůry. 12 voltovou mám stabilně v autě, ale tu na 220 V nemohu momentálně najít. Madlo určené k odnosu by mohlo být pevnější. Pokud je chladnička plná, dost se prohýbá.

+ Přidat hodnocení