Ezetil E32

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1890531/ezetil-e32.jpg

    0

Technika: Chladící systém: Termoelektrika (Peltier) Chladící výkon: Do 18° C pod okolní teplotou Energetická třída: A++ Využitelný obsah (litr): 32 Způsob provozu: Autobaterie (12V) Energetická třída: A++ Hodnota barvy: u-EnergyLabel-efficiencyClass--2 Vybavení: Kolečka: ne Držadlo: ano Úložný prostor pro šňůru: »

Recenze Ezetil E32

Jaroslav Amler výrobek splnil mé očekávání...

Mára Velký objem. Cestu do Chorvatska zvládá bez problémů.

Jitka Ledničku jsme měli 14 dni na dovolené, venku kolem 28ºC , v ledničce bylo 8ºC. Chladila bez problémů. Velký prostor. Při zapnutí ještě doma, byl trochu vice slyšet ventilátor, ale není to nic nepříjemného. Venku jsme o něm ani nevěděli. Při častém otvírání se trochu tvoří kapky.

Markéta Chladnička je opravdu prostorná,používali jsme ji týden v kempu a potraviny vydrželi čerstvé i když nemáme doporučovaný teploměr a nevím tedy přesně,kolik mohlo být uvnitř stupňů.Má tichý chod,v noci ve stanu vůbec neruší. Nic závažného jsme nezaregistrovali,snad jen když je venku velké horko,sráží se uvnitř voda.

lh312 S výhradami uvedenými níže chladnička funguje dosud dobře. Výhodou je úzký a vysoký tvar, umožňující vložení PET lahve. Tepelná izolace je dobrá. Dvojí možnost napájení je také výhodná. Chladicí výkon je poněkud nižší než byl uveden na webových stránkách.

+ Přidat hodnocení více...