CONRAD Ezetil E32 M

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3045622/conrad-ezetil-e32-m.jpg

    0

Technika: Chladící systém: Termoelektrika (Peltier) Chladící výkon: Až 17° C pod okolní teplotu Energetická třída: A++ Využitelný obsah (litr): 29 Způsob provozu: Autobaterie (12V) / Síťové napájení (230V) Energetická třída: A++ Hodnota barvy: u-EnergyLabel-efficiencyClass--2 Vybavení: Kolečka: ne Držadlo: ano Úložný »

Recenze CONRAD Ezetil E32 M

bobo prostorná a výkonná nevím o žádném nedostatku

MilleC4 cena/výkon, má to 12V/230V chladí dobře na dlouhou cestu (o 15°C méně než okolí při 12V) převoz z nákupu domu chlazené potraviny (ne na dlouhou cestu) PET lahve vejde Na terasu (akce parta), nemusím furt k lednici pro pivo :) :) :) hlučný větrák není vhodné na dlouhou cestu převoz maso, neumí pod 10°C (výjimka naložené maso v olej)

Petr K Vzhled a prostor by šel, ale to je asi tak všechno Chladničku jsem naplnil mrazeným masem na grilování, dal do kufru auta a v Choravatsku vyložil. Maso jsem vyskládal do mrazáku a při pokusu ji zvednout k umytí zůstal vnější modrý obal na zemi - což by asi nemělo být. A chlazení také nic moc - aby se nám vešlo pivo do mrazáku, dal jsem část namrazeného masa do chladničky na noc a pustil jsem chlazení přes bytovou elektriku - ráno bylo maso změklé a nedat ho do mrazáku, tak by to asi nerozdýchalo a skončilo by v moři. Kupte si za ty peníze raději něco jiného, horší to určitě nebude.

Beno velká a výkonná lednice možnost přímého připojení na 220V bez adaptéru nic jsem nanašel

pan R. Úroveň dosazeného ochlazení, vnitřní prostor, možnost regulace výkonu a tím i větráku, který se stává neslyšitelným. Chybí mi uzamčení víka (to je uzamčeno jen při nošení tj. zvednutí držadla) - dřívější výrobek koupený v Lidlu (dle štítku stejná firma) měl možnost mít víko zamknuté při. přetočení držadla na druhou stranu.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 83%

(13 recenzí)